Restaurace

Restaurace a mokrý bar

V přízemí wellness centra návštěvníky přivítá Restaurace Na Palubě nabízející po celý den teplá jídla, a to jak minutkové kuchyně, tak i menší výběr hotových jídel, pizzu, široký výběr salátů, stejně jako vynikající kávu a dezerty, nanuky a zmrzlinu Algida.
Tato restaurace je lidem volně přístupná bez nutnosti placení vstupného. Wellness pamatuje i na naše nejmenší návštěvníky, a proto je v restauraci k dispozici dětský koutek.
Restaurace nabízí dětská jídla a samozřejmostí jsou také dětské židličky. Platit v restauraci můžete v hotovosti, kreditní kartou nebo stravenkami. Součástí restaurace je i letní zahrádka před vstupem do wellness centra.
V restauraci je možno se připojit zdarma na WI-FI síť.

Otevírací doba: 

Pondělí                  10:30 - 22:00 
Úterý - Pátek        10:00 - 22:00 
Sobota - Neděle      9:00 - 22:00   

Tel.: 602 562 351

 

Restaurace v mokré části Wellness centra (Mokrý bar)

Ve druhém patře centra mohou návštěvníci využít bar, který nabízí přímý výhled do centra dění wellness, neboť je umístěn přímo u plaveckého bazénu.
V baru je možno zakoupit alkoholické i nealkoholické drinky, pizzu, párek v rohlíku a část nabídky jídelního lístku spodní restaurace, nanuky Algida, cukrovinky a kávu. V tomto baru je možno platit v hotovosti nebo čipovými hodinkami, které slouží ke vstupu do wellness centra.

Otevírací doba:

Pondělí - Pátek       15:00 - 20:00 
Sobota - Neděle        9:00 - 20:45